چگونگی ارسال کالاها

مشتری گرامی، لطفا به نکات زیر در شیوه ارسال و محاسبات پستی توجه فرمایید:

ارسال با پیک موتوری ( حمل و نقل شهری) :

ارسال سفارشات از طریق پیک موتوری سریعترین راه ارسال مرسولات میباشد. توجه داشته باشید که در صورتی ساکن شهر تهران هستین و سفارشات خود را در روز های عادی قبل از ساعت 17 ثبت کرده باشید بسته ی شما همان روز بین ساعت های 18 تا 24 به شما تحویل داده میشه. در صورتیکه سفارش خودتون رو بعد از ساعت 17 ثبت کنید برای شما با پیک فردای آن روز ارسال میشه.

ارسال با الوپیک یا اسنپ باکس :

شما دوستان عزیز که عجله دارید میتونید بعد از ثبت سفارش در هر ساعتی با دفتر تماس بگیرید و با پرداخت هزینه ی پیک ( B.P ) بسته ی خود را 2 اا 6 ساعت بعد تحویل بگیرید.

پست پیشتاز :

پست پیشتاز یکی از سریعترین روشهای ارسال مرسولات از طریق پست میباشد که پایتخت کتاب سفارشات را از این طریق برای کلیه ی استان ها و شهرهای ایران بجز شهر تهران ارسال میکند ( ارسال اکسپرس برای شهر تهران درنظر گرفته شده ) پس از آماده سازی مرسوله و تحویل آن به مرکز پست ، معمولا سفارشات بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت بدست شما خواهد رسید. برای پیگیری مرسوله خود نیز میتوانید به وبسایت رسمی شرکت پست به آدرس زیر مراجعه فرمایید : newtracking.post.ir

ارسال با باربری :

ارسال سفارشات از طریق باربری نیز یکی از سریع ترین روشهای ارسالی میباشد که پس از آماده سازی و تحویل به باربری حداکثر طرف مدت 72 ساعت بدست باربری مربوطه در شهر شما خواهد رسید. توجه داشته باشید که گزینه ارسال از طریق باربری برای شما زمانی فعال خواهد شد که میزان سفارش شما بیشتر از 30 کیلوگرم باشد و در صورتی که میزان سفارش شما کمتر از مقدار ذکر شده باشد گزینه ” ارسال از طریق باربری ” برای شما فعال نخواهد شد. هزینه ارسال از طریق باربری به صورت پس کرایه بوده که شما میبایست مبلغ آن را در باربری شهر خود پرداخت نمایید. مدت زمان تحویل با باربری هم حداکثر 5 روز کاری میباشد.